Отзывы

Отзывы

СВОЙ ОТЗЫВ О КОМПАНИИ "ЕВРОЦЕНТР-УКРАИНА" ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ТУТ

ПОСМОТРЕТЬ ВСЕ ФОТО НАШИХ СЧАСТЛИВЫХ КЛИЕНТОВ

   


Алла Мисан - 23 января   · 

Мне очень понравилось. Очень серьёзные и ответственные. Не бросают людей. Вакансии предлагают хорошие


лена нетеса - 19 мая 2016 г.   ·

Дуже вдячна Вашому агенству за допомогу у відкритті візи до Португалії. Зараз це одна із тих країн Євросоюзу, до якої досить тяжко відкрити візу, тож збір документів потребує особливої уваги. Завдяки Вашій своєчасній та якісній консультації, збір документів пройшов дуже швидко та не приніс жодних труднощів. Всім свїм знайомим і друзям буду рекомендувати "Євроцентр" як відповідальне та якісне агенство. Бажаю Вам процвітання та успіхів. Дякую ще раз))


Оксана Бобрусь - 18 мая 2016 г.   · 

Очень хороший визовый центр! Все документы подготовили оперативно в срок, всегда были рады ответить и проконсультировать по вопросам которые у меня возникали.Буду обращаться ещё и советовать друзьям!.


Людмила Гельвер - 31 мая 2016 г.   

"Євроцентр"- агенство справжніх професіоналів!!!Оперативність, порядність,ввічливість, розуміння- це маленький перелік якостей, притаманних людям, що працюють в даному агенстві! Дуже вдячна за допомогу! Рекомендувати " Євроцентр" вважаю за честь! Впевнена на всі 100%! Молодці!Вікторія Михайлюк-Врачинська - 18 мая 2016 г.   · 

Довго вибирали агенство, де можна проконсультуватися щодо оформлення шенгенської візи в Польщу. Друзі порадили саме Євроцентр-Україна, і не помилилися. Саме тут ми отримали конкретні та вичерпні відповіді на всі наші питання. А їх було чимало;) Всі оформлення пройшли швидко і оперативно. Ми повністю вклалися у всі строки:) Сподіваємося на Вашу допомогу і надалі:)


Марина Проценко - 18 мая 2016 г.   ·

Приємні люди, які знають свою справу. Їхали з чоловіком за кордон через Євррцентр, залишилися задоволені. Всі документи були вчасно зроблені, дуже вдячна всім за це. Рекомендую! Ставлю ''відмінно'' за бажання продовжувати співпрацю)
Працівникам Євррцентру бажаю вдячних клієнтів та успіхів у всьому!


Tetyana Artemenko - 20 мая 2016 г.   · 

Уже не вперше звернулася до спеціалістів Євроцентру за консультацією і отримала професійну відповідь в дуже стислий термін - в результаті маю дворічну мультивізу від Словацької Республіки. Дякую за якісну, вчасну допомогу та справді сервіс в Україні!


Татьяна Богдасарова - 30 мая 2016 г.  

Очень довольна работой Вашего агентства . вся информация давалась в полном объёме : быстро и качественно . Хорошие специалисты своего дела . огромное вам спасибо за помощь и должное внимание 


Яна Присяжнюк - 18 мая 2016 г.   · 

Чудовий Євроцентр! Допомагали оформити візу в Німеччину, все зробили на вищому рівні. Працівниики ввічливі і небайдужі. Зробили швидко і ціна порадувала. 
Дякую! Звертатимусь і надалі;)


Nadya Lavrichenko - 30 ноября 2015 г.   

Здравствуйте! Заказывала у Вас услугу регистрации на подачу документов в визовый центр. Спасибо за оперативность и комфорт в общении. Буду обращаться к вам еще.


Марьяна Бородань - 28 марта 2015 г.   

Дякую що допомогли мені із вирішенням візових питань. Задоволена оперативністю роботи, відповідальністю та позитивним результатом:)Звертатимусь й надалі та рекомендуватиму ваші послуги друзям!


Oksana Zakharenko - 3 апреля 2015 г.   

Швидко і якісно допомогли зібрати пакет документів та зареєструватись на подачу до Візового центру.
Професійно надані послуги, лишилась дуже задоволена і всім рекомендую!


Viktor Bilokon - 1 декабря 2015 г.   

День добрий) користувався послугами цього офісу, все вчасно, швидко, без усяких затруднень)))


Viktoriya Lytvyn - 26 марта 2015 г.   ·

користувалася наданням послуг Євроцентру -залишилася задоволеною, молодці, так тримати!!! персонал оперативно допоміг мені у вирішенні моїх питань! дякую:)