Консульство Чеської Республіки планує приймати близько 4-х тисяч заявок на робочі візи

Новости рынка / 11.11.2016
Консульство Чеської Республіки планує приймати близько 4-х тисяч заявок на робочі візи

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зустрівся з Генеральним консулом Чехії у Львові Мирославом Клімою. Під час зустрічі посадові особи обговорили основні моменти транскордонної співпраці Закарпаття із чеським Краєм Височіна, реалізацію Програми розвитку міст і сільських громад. Керівник краю подякував за увагу Чеської Республіки до Закарпаття, за розвиток контактів між громадами нашої області та Краю Височина, реалізацію багатьох спільних інвестиційних проектів у сфері освіти, культури, охорони здоров’я у районах області. Особливо це стосується оновлення та реконструкції шкіл, дитячих садочків та амбулаторій в невеличких селах, які зараз переводяться на альтернативне опалення.

Йшлося під час зустрічі також про закарпатців-заробітчан у Чехії. Як зазначив Геннадій Москаль, нині саме заробітчани є головними інвесторами в Закарпаття. За словами Мирослава Кліми, Генеральне Консульство Чеської Республіки у м. Львів планує невдовзі приймати близько 4-х тисяч заявок на робочу візу. 

Керівник області подякував Генконсулу за співпрацю, побажав успіху в роботі на новій посаді, та висловив впевненість у конструктивній співпраці з його наступником. Раніше ми згадували про незадовільний стан речей з видачею робочих віз Консульствами Чехії.